Torrossa

Güney Avrupa'dan Akademik e-Kitap ve e-Dergiler

Torrossa


İtalya, İspanya, Fransa ve Portekizli akademik yayıncılardan farklı dillerde e-kitap ve e-dergi içeren Torrossa veritabanı, Sosyal Bilimler, Temel Bilimler, Dil ve Edebiyat, Tarih, Sanat ve Felsefe alanında yetkin bir araştırma platformudur.

İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İngilizce, Almanca, vb. farklı dillerde geniş bir yelpazede yer alan kaynaklar içinde LC veya Dewey sınıflandırmasına göre filtreleme ve tam metin arama yapılabilir ve bulunan metinler PDF olarak indirilebilir.

Kişiye özel aramalar, etiketlemeler ve not almalar ile araştırmacıların daha rahat çalışmasını sağlayan Torrossa, atıf ve kaynakça oluşturmak için RefWorks, EndNote, Zotero ve Mendeley desteği sağlar.

20 yıldır konusunda uzman bibliyograflar tarafından kataloglanan kaynaklar içeren Torrossa, MARC21 desteği ve COUNTER uyumlu istatistikleri ile kütüphanecilerin de işini kolaylaştırır.

300+

yayınevi

65.000+

e-kitap

1.050+

e-dergi

485.000+

makale

Torrossa


Konu, yayınevi, dil bazında oluşturulmuş dermeler için satın alma veya abonelik olanağı sunan Torrossa veritabanı, 1958 yılından beri yayıncılık sektöründe yer alan Casalini Libri tarafından geliştirilmiştir.

Bu sitenin telif hakları SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.
SAYISAL GRAFİK, SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır.
Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.