Kullanım Koşulları

Web sitemizde yer alan tüm bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır. SAYISAL GRAFİK, SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, www.sayisalgrafik.com.tr adresini kaynak göstermeden, yeniden yayımlayamaz, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Web sitemizdeki sayfalara bağlantı sağlayabilirsiniz.

Web sitemizde bazı bölümlerde üçüncü şahıslar tarafından idare edilen Internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmaktadır. SAYISAL GRAFİK, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler ‘olduğu gibi’ sağlanmaktadır ve açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir. Web sitemizdeki bağlantılarla gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili olarak o sitelerin kendi kullanım şartları geçerlidir.

SAYISAL GRAFİK, web sitesinde yer alan bilgi ve malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dahil olmak üzere, bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. SAYISAL GRAFİK, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

İhmal de dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlanmamak üzere, hiçbir koşulda, SAYISAL GRAFİK, ya da ilişkili diğer şirketler; web sitesindeki bilgi ve malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, özel ya da sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Web sitemizi kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı SAYISAL GRAFİK’in sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Eğer web sitemizdeki bilgi veya materyallerden ya da herhangi bir şartından veya koşulundan hoşnut değilseniz, tek çözüm yolunuz, web sitemizi kullanmamaktır.

Bu sitenin telif hakları SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.
SAYISAL GRAFİK, SG SAYISAL GRAFİK Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır.
Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.